DTP

Veletržní noviny

Veletržní noviny – sazba a tisk novin

Médium je zaměřeno na informovaní návštěvníků veletrhu Střechy Praha a odborné výstavy Solar Praha. Najdou v nich aktuální informace o tom, co se na veletrhu již událo, ale také o tom, co je teprve čeká. Vystavovatelé mají příležitost prezentovat své produkty nebo svůj obor.

Senior Praha logo

Senior Praha

Senior Praha je nový veletrh pořádaný společností Senior Praha. Cílem je nastolení tradice každoročního setkávání lidí z široké oblasti výrobců a dovozců s prodejci a poskytovateli služeb a potřeb pro seniory. Veletrh chce významně přispívat k zlepšení zdravotní péče, k řešení specifických problémů seniorů, ale i celé rodiny.

Kruh přátel hudby logo

Kruh přátel hudby - logo

Kruh přátel hudby je kulturní program zaměřený na klasickou hudbu, pořádány Produkčním centrem Kamenná.

V případě zájmu o uvedení vašeho kulturního programu prosím kontaktujte přímo paní Pavlíkovou z KC Svoboda.

VPM CHEB plakát

VPM CHEB - materiály pro kampaň

Volba pro město (VPM) je sice politická strana, ale jejím smyslem je umožnit vstoupit do komunální politiky především nestraníkům, kteří nechtějí být svazováni direktivou „velkých“ politických stran.

Sumavské smrčiny - obálka

Co vyprávějí šumavské smrčiny - kniha

Publikace širokého týmu odborníků se věnuje velmi aktuální problematice unikátních horských smrkových lesů na Šumavě.

výroční zpráva obálka

Výroční zpráva 2010 - Galerie 4 v Chebu

Galerie 4 patří mezi největší a nejvýznamnější instituce svého druhu v české republice a svým dlouholetým úspěšným působením již překročila i hranice naší země.

Obálka výroční zprávy pro Galerie 4

Výroční zpráva pro galerii fotografie Galerie 4

Galerie 4 patří mezi největší a nejvýznamnější instituce svého druhu v české republice a svým dlouholetým úspěšným působením již překročila i hranice naší země.

Obálka výroční zprávy pro Ústav Fyziky Atmosféry AVČR

Výroční zpráva - Ústav Fyziky Atmosféry AVČR

Ústav fyziky atmosféry (ÚFA) AV ČR byl založen 1. ledna 1964. Výzkumná aktivita v současnosti pokrývá celou atmosféru Země -- od přízemní vrstvy až po meziplanetární prostor. V Akademii věd ČR se ÚFA řadí k průměrně velkým ústavům -- zaměstnává přes 80 pracovníků, z nichž většina má vysokoškolské vzdělání. Ústav se člení na šest vědeckých oddělení. Sídlí v Praze 4 na Spořilově.